**** DZIEŃ DOBRY PAŃSTWU ****

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z katalogiem profesjonalnych narzędzi ręcznych japońskiej firmy KTC, której jesteśmy generalnym importerem na polski rynek.

KATALOG NARZĘDZI - pobierz

Katalog, wydany również w formie książkowej, prezentujemy tutaj w elektronicznym formacie PDF, który wymaga użycia przeglądarki Acrobat Reader(R). Na wszelki wypadek zamieściliśmy ten program na płycie.

Jeśli program Acrobat Reader(R) nie jest zainstalowany w Waszym komputerze, należy to uczynić, uruchomiając plik "INSTALUJ.exe" i postępując zgodnie ze wskazówkami na ekranie.

Acrobat Reader - pobierz

Po zainstalowaniu przeglądarki wystarczy dwukrotnie kliknąć na nazwie pliku
KATALOG KTC.PDF, aby móc go przeglądać.

Czekamy na Państwa opinie, pytania i zamówienia.

PUHP Eltekon PGP Sp. z o.o.
ul. Elizy Orzeszkowej 2
41-103 Siemianowice Śląskie
tel.: 32 228 86 17 w. 106
fax: 32 228 56 57
e-mail: marketing@eltekon.pl

   Przedsiębiorstwo Eltekon PGP Sp. z o.o. jest generalnym importerem na rynek polski profesjonalnych japońskich narzędzi ręcznych firmy  (Kyoto Tool Corporation Co. Ltd.).

   Wyroby KTC to cenione w Ameryce, Japonii i niektórych innych dynamicznie rozwijających się krajach Azji, narzędzia najwyższej jakości, które z powodzeniem wykorzystywane są zarówno przez profesjonalistów jak i amatorów, ceniących ich wysoką jakość oraz długą żywotność.

    W kwestii zakupu narzędzi firma ELTEKON zaprasza do swego salonu sprzedaży narzędzi, mieszczącego się w Siemianowicach - Michałkowicach przy ulicy Elizy Orzeszkowej 2. Oferujemy sprzedaż hurtową i detaliczną proponując korzystne ceny i rabaty gotówkowe.

   Chętnie udostępniamy materiały reklamowe w tym aktualny katalog narzędziowy na nośniku CD. Dla klientów spoza regionu oferujemy przesłanie materiałów reklamowych pocztą zaś w przypadku zakupów powyżej 400 zł proponujemy dostarczenie towaru pod wskazany adres.

   Niezależnie od oferowanych narzędzi ręcznych firma ELTEKON z Siemianowic Śląskich oferuje Państwu także importowane również z Japonii, profesjonalne, diamentowe tarcze tnąca do obróbki kamienia. Proponowane tarcze mogą być wykorzystywane do obróbki szerokiej gamy materiałów budowlanych począwszy od kafli i płytek ceramicznych a skończywszy na betonie, marmurze i granicie.

   Wysoka jakość tarcz spotyka się już z bardzo przychylną oceną znaczących zakładów kamieniarskich i przedsiębiorstw budowlanych zlokalizowanych w południowej Polsce. Pełny zakres wykorzystywania poszczególnych rodzajów tarcz przedstawia się następująco:

 
Lp.

Typ tarczy

Przeznaczenie tarczy

1.
"Continuance rim" (na mokro) 110 mm Kafle, glazura, płytka ceramiczna ścienna i podłogowa
2.
"Continuance rim" (na sucho) 110 mm Kafle i glazura, płytka podłogowa, cegła wapienna-piaskowa miękka i twarda, dachówka, cegła szamotowa, porowata, granit i marmur.
3.
"Turbo" seria KUSB 115 mm, 125 mm, 150 mm, 180 mm, 230 mm Płytka ceramiczna, fajansowa, miękki kamień, granit, marmur, klinkier. kostka betonowa, beton, miękkie powierzchnie ogniotrwałe
4.
Seria KE typ segment 115 mm, 125 mm, 150 mm, 180 mm, 230 mm Cegła szamotowa, dziurawka, kamień (piaskowiec, łupek, porfir), gnejs, kamień wapienny, marmur i granit.
5.
Seria SCH i SCP do stacjonarnych maszyn tnących 360 mm wzwyż Kamień naturalny, marmur, granit
Informacji udziela salon sprzedaży narzędzi
tel.: 32 228 86 17 wew.106
kom. 505 145 790
e-mail: marketing@eltekon.pl